Bardziej niż cokowiek innego przygotowanie się jest kluczem do sukcesu

Henry Ford

BEZPŁATNE SZKOLENIA JĘZYKOWE

Chcesz nabyć lub wzmocnić swoje umiejętności w zakresie języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego? Dajemy Ci ku temu okazję :) Weź udział w projekcie językowym Mówisz-masz. 

Kursy przeznaczone są dla osób w wieku 18-65 lat, które z własnej inicjatywy zainteresowane są nabyciem, uzupełnieniem lub podwyższeniem umiejętności językowych oraz należą do jednej z trzech grup:

- osoby z wykształceniem nie wyższym, niż średnie,
- osoby z niepełnosprawnościami 
(bez względu na poziom wykształcenia),
- osoby powyżej 50 roku życia (bez względu na poziom wykształcenia).

Z udziału w projekcie wyłączone są osoby prowadzące działalność gospodarczą. 

Z bezpłatnych szkoleń, na które składa się 180 h kursu oraz przygotowanie do egzaminu certyfikującego, a także sam egzamin, skorzysta 10 tysięcy osób z województwa kujawsko-pomorskiego. Udział w kursach i egzaminach jest darmowy. Uczestnicy zobowiązani będą jedynie do wniesienia wkładu własnego w wysokości 150 zł celem zakupu podręczników do realizacji szkolenia i przygotowania do egzaminu. 

Jesteś gotowy zainwestować czas i zaangażowanie w swój rozwój? Może masz już dość wymówek, że jesteś za młody, za stary, że nie masz pieniędzy? Zapewnij sobie połączenie ze światem! Dowiedz się więcej i zarezerwuj swoje miejsce na szkoleniu :). Szczegóły projektu i formularz rekrutacyjny znajdziesz po linkiem (o tu) :). 

Zapraszamy na stronę www.projektmowiszmasz.pl, na fb, a także do kontaktu mailowego zapisy@mowisz-masz.pl.